Zadzwoń bezpośrednio:

  730 532 578

KONTAKT@MOWAPOGRZEBOWA.PL

730 532 578

OPINIE TYCH, KTÓRZY ZAMÓWILI

OSTATNIE POŻEGNANIE

ZAPRASZAM TAKŻE NA POZOSTAŁE PODSTRONY, GDZIE ZNAJDZIESZ GOTOWY WZÓR, PRZYDATNE CYTATY, POEZJĘ CZY SENTENCJE, KTÓRE UPIĘKSZĄ TEKST.

 

JEŚLI JEDNAK CZUJESZ, ŻE TO NIE TO, ALBO IDZIE CI CIĘŻEJ NIŻ POWINNO - ZAPRASZAM DO KONTAKTU. CHĘTNIE POMOGĘ. WIEM, JAK W TEJ CHWILI TRUDNO JEST SKUPIĆ MYŚLI. 

TO CO W INNYCH OKOLICZNOŚCIACH BYŁOBY ŁATWE - TERAZ JEST BARDZO UTRUDNIONE.

 

DLATEGO W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ DO MNIE ZADZWONIĆ - JA NAPISZĘ CI PRZEMOWĘ PROFESJONALNIE, OKRASZĘ DOBRYM CYTATEM, DOPASUJĘ FRAGMENT POEZJI DO CHARAKTERU OSOBY, KTÓRĄ ŻEGNAMY. ZNAM SIE NA TYM. ROBIĘ TO CODZIENNIE. JESZCZE ŻADEN MÓJ TEKST NIE ZOSTAŁ ODRZUCONY PRZEZ KSIĘDZA. 

 

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

 

 

"Bardzo dziękuję jeszcze raz za pomoc. Dla mnie to było nowe doświadczenie, i chyba dałam radę, przynajmniej tak mówią mi osoby, które dziękowały za piękne pożegnanie Małgosi. Dla mnie miarą było to, czy osoby w imieniu których żegnam Małgosię są zadowolone. A tak było. Naturalnie głos mi drżał ale dałam radę.

Co do współpracy z Panem jestem zadowolona, jest pan człowiekiem profesjonalnym i ufnym, (zaglądałam w niedzielę na konto i jeszcze przelew nie wyszedł). Teraz już wiem że operacje z piątku po 15.00 są realizowane w poniedziałek rano.

Pozostawiam kontakt, oby nie był konieczny, ale życie takie jest ktoś się rodzi, ktoś umiera. Na pewno będę rekomendować Pana osobę jako godną polecenia.

Z poważaniem

Barbara Kwiatkowska" 

 

 

"Jesteśmy już po uroczystości pogrzebowej. Ksiądz trzymając w ręku przemowę powiedział, że trzyma w ręku piękny list, pięknie opisane życie zmarłej. Wujek po uroczystości powiedział mi, że jak żyje 72 lata nigdy nie słyszał piękniejszego pożegnania. Sporo osób zaczepiało mnie z pytaniem kto tak pięknie napisał przemowę...

Dziękuję Panu za tak pięknie napisana przemowę. Sama w tych trudnych chwilach nie poradziła bym sobie.

Katarzyna Cichocka" 

 

 

"Rodzina oraz znajomi bardzo pozytywnie odebrali przemowę, chyba pierwszy raz się spotkali z taką formą. Postać Mamy została bardzo ładnie i trafnie opisana. Nie jest łatwe na 2 stronach A4 zmieścić czyjeś życie, osobowość, można by ciągle coś dodawać. Pan umiał z zebranych informacji wybrać i ubrać to ładnie w słowa. Uważam, że warto skorzystać z Pana usług, bo to tak naprawdę ostatnia rzecz jaką można zrobić dla zmarłego. Bezpośrednio po pogrzebie pojawiły się zapytania odnośnie przemowy, kto ją pisał i jak wygląda to w praktyce.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalizm w tym trudnym dla mnie momencie.

Z poważaniem

Dominika Kozłowska" 

 

 

„Dziękuję Panu za talent w ujmowaniu w piękne zdania cudzych myśli i wspomnień.

Wszystko poszło pomyślnie a mowa zaskoczyła szczególnie tych najbardziej "sceptycznych" 😷.

Było mi niezwykle milo z Panem rozmawiać i poznać prawie osobiście, bo widząc i słysząc osobę w tv odnosi się wrażenie, że się zna 🙂. Bardzo Panu dziękuję w imieniu Mamy, Siostry Iwonki i przede wszystkim własnym.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Katarzyna Dziugieł" 

 

 

„Przemowa którą u Pana zamówiliśmy, zawierała wszystkie ważne aspekty z życia mojego św. pamięci męża. Była zwięzła i logiczna. Bardzo wzruszyła rodzinę i bliskich, wszyscy byli pod wrażeniem, że córka była w stanie ją przeczytać. Polecam Pana usługi z pewną gwarancją satysfakcji. Pozdrawiam

Małgorzata N." 

 

„Upłynęło trochę czasu od śmieci mojej mamy, chciałabym podziękować za napisanie pięknego pożegnania. Są w życiu takie momenty kiedy jest szczególnie ciężko , żal po stracie najbliższej osoby sprawia ,że nie możemy zebrać najprostszych myśli. Chcemy , aby uroczystość pogrzebowa była pożegnaniem osoby zmarłej.

W Internecie znalazłam P. Z. Andrzejewskiego który pisze mowy pogrzebowe.

P. Andrzejewski po zadaniu paru pytań napisał mowę pogrzebową. Wszystko co było ważne w jej życiu było zawarte w tej mowie. Wyglądało to tak jakbym to ja pisała, która znała dokładnie jej życie.

Polecam Pana Andrzejewskiego w tych smutnych chwilach kiedy nie można zebrać myśli pomoże aby uroczystość pogrzebowa miała odpowiednią oprawę.

Bożenna C." 

 

 

”Usługę Pana Zbigniewa Andrzejewskiego w zakresie przemowy pogrzebowej odnalazłam w internecie. Po śmierci mojej ukochanej mamy, która przez lata zmagała się i walczyła z chorobą nowotworową chciałam szczególnie podziękować i zarazem przybliżyć historię życia mamy. Zasiadłam do komputera i zaczęłam szukać cytatów i wtedy to znalazłam ofertę Pana Zbigniewa. Wykonałam nieśmiało telefon, ale jak usłyszałam ten sympatyczny miły i pełen troski głos wiedziałam, że będę mogła liczyć na pomoc. Przybliżyłam sytuację w jakiej sytuacji się znajduję i że chciałabym prosić o przygotowanie podziękowań, pożegnania mamy. Pan Zbigniew profesjonalnie zaproponował, iż porozmawiamy o mamie o jej życiu. Podczas tej rozmowy i pytań chodź trudno było po utracie mamy wstrzymać łzy Pan Andrzejewski tak zadawał pytania, że byłam spokojna i pewna że natrafiłam na profesjonalną osobę a do tego miłą i pełną zaangażowania. Po rozmowie Pan Zbyszek zajął się przygotowaniem przemowy a ja po prostu czułam że będzie dobrze. Wieczorem zadzwonił do mnie i przeczytał treść przemowy gdzie znalazło się wszystko o czym chciałam powiedzieć - wydarzenia z życia mojej mamy, cytaty i podziękowania. Po odsłuchaniu powiedziałam nic dodać nić ująć – dziękuje.

Podczas czytania przemowy przez proboszcza pomimo, że znałam treść uświadomiłam sobie że nigdy bym lepiej ja sama tego nie zrobiła jak to zrobił Pan Zbigniew. Pogrzeb odbył się w małej miejscowości, ale uczestników pogrzebu było bardzo dużo i mogę powiedzieć, że takiego pożegnania w naszej parafii nie miał chyba nikt. Rodzina i uczestnicy pogrzebu byli wzruszeni i cały czas powracali rozmową do tak pięknej przemowy.

Jeszcze raz dziękuję Panu Zbigniewowi za każde słowo pisane, profesjonalizm, ale i za każde słowo wypowiedziane do mnie. Tu i teraz polecam usługę przemowy Pana Zbigniewa Andrzejewskiego.

Z poważaniem: K.M."  

 

 

„Bardzo pozytywnie odebrana, wycisnęła łzy osób, nikt nic złego na to nie komentował, wręcz przeciwnie dziękowali mi przy grobie niektórzy co podeszli. Dziękuję :) 

Ewa K."