WYRÓŻNIENIE USŁUGI PISANIA MOWY POGRZEBOWEJ CERTYFIKATEM LAUR EKSPERTA

 

Z wielką dumą donoszę, iż oferowana przeze mnie usługa Personalizacji ceremonii pogrzebowej w obrządku katolickim została nagrodzona prestiżowym certyfikatem LAUR EKSPERTA.

 

Wyniki Konkursu „Laur Eksperta” ogłaszane są w trakcie uroczystej Wielkiej Gali Finałowej, która odbywa się w Rezydencji Belweder Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie.

 

Jest to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W Konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości "Laur Eksperta", przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej renomowanych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

 

Opis procedury:

Znak Jakości „Laur Eksperta” może być umieszczany na opakowaniach nagrodzonych produktów, w przekazach reklamowych, na stronie internetowej, papierze firmowym firmy itp. Nasi eksperci oceniają m.in. jakość produktów/usług, ich wartość rynkową, innowacyjność czy zgodność z potrzebami klientów. Nagradzamy produkty i usługi, które - w opinii Kapituły - dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące, godne polecenia klientom. Do Konkursu można zgłaszać towary, usługi i marki reprezentujące wszystkie branże i kategorie rynkowe, na przykład produkty spożywcze, kosmetyczne, AGD, elektroniczne, odzieżowe, motoryzacyjne, usługi finansowe, gastronomiczne, ubezpieczeniowe, hotelowe i wiele, wiele innych. Lista kategorii konkursowych jest otwarta!

 

Lista nagrodzonych firm na 2020 rok:

 

http://www.laur-eksperta.pl/strona-54

 

Strona organizatora konkursu:

 

http://www.laur-eksperta.pl/witamy

 

WYSTĄPIENIA W MEDIACH DOTYCZĄCE MOJEJ DZIAŁALNOŚĆI I PISANIA PRZEMÓWIEŃ POGRZEBOWYCH

 

 

 

 

WYWIAD DLA PORTALU NATEMAT.PL 20.07.2019

 

https://bliss.natemat.pl/279145,planujesz-pogrzeb-swiecki-albo-katolicki-zamow-mowe-pogrzebowa-na-miare

 

 

 

WYWIAD DLA TVP PYTANIE NA ŚNIADANIE 29.07.2019 (Rogalska & Kammel)

 

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/43701920/mowy-pogrzebowe-jak-sie-je-pisze-i-jak-wyglasza

 

 

WYWIAD DLA TVP, PYTANIE NA ŚNIADANIE 01.11.2022 (Cichopek & Kurzajewski)

 

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/64268336/mowca-pogrzebowy

 

 

730 532 578

Zamów pożegnanie. Tel:

KONTAKT@MOWAPOGRZEBOWA.PL

730 532 578

B L O G